сонячні панелі рівне сонячні станції рівне сонячні батареї рівне зелений тариф 

©2020 by Solar-Tech

  • Solar-Tech

Сонячна енергетика для бізнесу

Вперше на території м. Рівне було реалізовано проект сонячної станції за для заміщення власного споживання на даху Бізнес- центру.


Сонячна станція для скорочення споживання електроенергії

За результатами роботи станції можна чітко бачити :

- Генерація станції майже повністю перекриває власне споживання Бізнес- центру.

- У періоди максимального навантаження , що у даному випадку припадає саме на світловий день, з мережі споживання електричної енергії є мінімальними, а у більшості випадків генерації повністю задовольняє власні потреби.

- Зважаючи на те, що споживання електричної енергії даного Бізнес центру є досить економне, з розрахунку на вартість за 1 кВт, дана станція дає можливість встановлення більшої кількості вкрай необхідного обладнання для офісних працівників, тим самим ніяк не відобразиться на рахунках за спожиту електричну енергію.


Графік заміщення електроенергії

В даному випадку сонячна станція є не тільки економічним рішенням але і екологічним, тому, що ніяким чином не впливає на навколишнє середовище.

Звертаючи увагу на останні тренди альтернативної енергетики дане рішення дозволить підприємцям не тільки економити на оплаті рахунків за електроенергію, але і не відставати від сучасного світу, який постійно рухається у напрямку екологічних рішень у повсякденні.


За детальнішою інформацією звертайтесь:

м. Рівне, вул. Київська 4

098 391 96 49

050 672 02 76

https://www.solar-techrivne.com/

Сторінка у фейсбук:

https://www.facebook.com/SolarTech.Rivne/

Інстаграм:

https://www.instagram.com/solar_tech_rivne/?hl=uk #сонячніпанелі #сонячнібатареї #сонячніелектростанції #зеленийтариф #зеленийтарифукраїна #солнечныеэлектростанции #солнечныеэлектростанцииукраина #солнечныестанциивукраине #зеленийтариф #зеленыйтариф #зеленыйтарифукраина #альтернативнаенергія #альтернативнаяэнергия #solar #solarworld #alternativeenergy #solarstations #solarpannels #сонячніпанелі #сонячніелектростанції #зеленийтариф2019 #рівне #solar_tech #rivne #solarpannels #solar_tech_rivne

Просмотров: 17