сонячні панелі рівне сонячні станції рівне сонячні батареї рівне зелений тариф 

©2020 by Solar-Tech

  • Solar-Tech

Основні проблеми з якими зіштовхуються власники СЕС при експлуатації

В даній статті ми розглянемо проблеми та небезпеки з якими може зіштовхнутись власник СЕС· Якість електропостачанняВідсутність електропостачання та перепади напруги створюють проблеми у роботі мережевого інвертора. Існує ряд моделей особливо чутливих до такого характеру проблем з мережею тому відразу видають помилку або і взагалі вимикаються. Це призводить до зменшення продуктивності у роботі станції.

Але все ж таки є способи за для вирішення даної проблеми – це може бути юридичний та технічний, або ж обидва способи одночасно.

- Юридичний заключається у написанні заяви-скарги до Енергонагляду, за для захисту Вашого право отримувати якісні послуги з електропостачання.(може зайняти багато часу)

- Технічний спосіб полягає у облаштуванні стабілізаторів напруги , які мають

можливість в два напрямки пропускати струм.· БрудНажаль проблема забруднення фотомодулів не завжди вирішується підчас дощу чи таненні снігу. Фактори які впливають за втрату продуктивності модулів досить багато: якщо Ваша станція знаходиться біля дороги з великим трафіком або ґрунтової дороги. Вам необхідно додатково очищувати панелі до того ж регулярно, нажаль це призводить додаткових витрат води та часу.· Сніг
Найчастіше з проблеми налипання снігу на сонячних панелях стикаються жителі північної частини нашої країни. А для власники автономних станцій це створює низку незручностей, через які їм необхідно заздалегідь оснащувати свої будинки таким як бензогенератори задля повного заряду акумуляторів. Або ж брати до рук щітку та самостійно очищувати фотомодулі від снігу, що є не зовсім безпечно, так як зазвичай вони облаштовані на даху будинку.

А ,що до власників мережевих СЕС, які підключені до зеленого тарифу, це являє собою втрату у виробництві енергії, що в свою чергу зменшує прибуток.· ЗатінокДосить часто зустрічається таке, що в певний момент на площину сонячних панелей , які розташовані на даху або на наземній конструкції може падати тінь від різноманітних предметів, для прикладу дерева, сусідні будинки чи дроти. Навіть невеликий затінок призводить до значних втрат у виробництві енергії. Якщо ж немає можливості уникнути цього при проектуванні важливо завчасно облаштовувати оптимізатори, які в свою чергу виключають плив затінених фотомодулів на увесь стрінг.· СусідиУ нашому суспільстві лишився стереотип у дороговартості облаштуванні сонячних станції, що призводить до заздрощів зі сторони сусідів та косих поглядів у Вашу сторону. Також Ви маєте бути готові до поширення пліток , що Ваша СЕС притягує блискавки та радіацію, тому можливі будуть замахи або понівечення майна. Вирішення данні проблеми є досить індивідуальне. Але ключова поради намагайтесь для початку владнати все мирним шляхом.Виникли питання?

За детальнішою інформацією звертайтесь:

м. Рівне, вул. Київська 4

098 391 96 49

050 672 02 76

https://www.solar-techrivne.com/

Сторінка у фейсбук:

https://www.facebook.com/SolarTech.Rivne/

Інстаграм:

https://www.instagram.com/solar_tech_rivne/?hl=uk #сонячніпанелі #сонячнібатареї #сонячніелектростанції #зеленийтариф #зеленийтарифукраїна #солнечныеэлектростанции #солнечныеэлектростанцииукраина #солнечныестанциивукраине #зеленийтариф #зеленыйтариф #зеленыйтарифукраина #альтернативнаенергія #альтернативнаяэнергия #solar #solarworld #alternativeenergy #solarstations #solarpannels #сонячніпанелі #сонячніелектростанції #зеленийтариф2019 #рівне #solar_tech #rivne #solarpannels #solar_tech_rivne

Просмотров: 26