сонячні панелі рівне сонячні станції рівне сонячні батареї рівне зелений тариф 

©2020 by Solar-Tech

  • Solar-Tech

Мережева сонячна електростанція

Що це таке та з чим його «їдять»? Давайте про все по порядку.

Дані електростанції не працюють від акумуляторних батарей, вони підключаються до загальної мережі та заміщують звичайну нам електроенергію - енегрією сонця, а також скидають «зайву» сонячну енергію в мережу, що дозвляє її продавати за «зеленим» тарифом.Керує цими процесами мережевий інвертор.

Якщо ж сонячної електроенергії замало ( наприклад, взимку) це зовсім не проблема - можна «підмішувати» електроенергію з мережі. Якщо ж навпаки, сонячної енергії забагато для конкретного приміщення, то вона «скидується» в міську мережу по «зеленому» тарифу.

Встановлюється двонаправлений лічильник, який і фіксує кожен кіловат в обох напрямках.


Щомісяця підсумовується кількість спожитої та згенерованої електроенергії, і в тому випадку коли згенерованої більше 👆🏻 - користувач отримує різницю, виплачену по завищеному («зеленому») тарифу. Круто, чи не так?

Розмір тарифу фіксується у день дати подання заявки, та фіксується в ЄВРО.

На сьогодні ставка «зеленого» тарифу - 18.3 Є за 100 кВт/год.

Виплати проходять в гривнях по курсу та здійснюватимуться до 2030, що в повній мірі дозволяє «відбити» усі капіталовкладення на встановлення СЕС.


⠀⠀

Скільки ж це коштує?

Вартість такої електростанції складає 800$ за 1 кВт встановленої потужності.

«А за скільки ж часу я зможу окупити вкладені кошти?» - запитаєте.

Час повної окупності дуже індивідуальний для кожного будинку, та залежить від власного споживання та потужності станції. Та з практики можна сказати, що 10 кВт окупається за 7 років, а 30 кВтні станції - до 5 років.

Чи є якісь обмеження?

Єдине обмеження для приватних осіб - встановлення станцій не більше ніж 30 кВт.

А гарантії?

Гарантія практично на всі сонячні панелі - 10 років, та за додаткову плату її можна продовжити на 20 років.

«Зелений» тариф - контролюється державою та триватиме до 2030 року.


Виникли питання?

За детальнішою інформацією звертайтесь:

м. Рівне, вул. Київська 4

098 391 96 49

050 672 02 76

https://www.solar-techrivne.com/

Сторінка у фейсбук:

https://www.facebook.com/SolarTech.Rivne/

Інстаграм:

https://www.instagram.com/solar_tech_rivne/?hl=uk
#сонячніпанелі#сонячніпанелі #сонячнібатареї#сонячнібатареї #сонячніелектростанції#сонячніелектростанції #зеленийтариф#зеленийтариф #зеленийтарифукраїна#зеленийтарифукраїна #солнечныеэлектростанции#солнечныеэлектростанции #солнечныеэлектростанцииукраина#солнечныеэлектростанцииукраина #солнечныестанциивукраине#солнечныестанциивукраине #зеленийтариф#зеленийтариф #зеленыйтариф#зеленыйтариф #зеленыйтарифукраина#зеленыйтарифукраина #альтернативнаенергія#альтернативнаенергія #альтернативнаяэнергия#альтернативнаяэнергия #solar#solar #solarworld#solarworld #alternativeenergy#alternativeenergy #solarstations#solarstations #solarpannels#solarpannels #сонячніпанелі#сонячніпанелі #сонячніелектростанції#сонячніелектростанції #зеленийтариф2019#зеленийтариф2019 #рівне#рівне #solar_tech#solar_tech #rivne#rivne #solarpannels#solarpannels #solar_tech_rivne#solar_tech_rivne

Просмотров: 5