сонячні панелі рівне сонячні станції рівне сонячні батареї рівне зелений тариф 

©2020 by Solar-Tech

  • Solar-Tech

Гібридні сонячні станції

Отож, продовжуємо розбиратись у різновидах сонячних електростанцій.


Нагадаємо, існує три види : автономні, мережеві та гібридні. Саме про останні і поговоримо сьогодні.Гібридна СЕС поєднує в собі мережеву та автономну одночасно. В результаті чого, вона може як накопичувати енергію в акумуляторних батареях, так і продавати надлишки. Батареї при цьому можуть заряджатись як від сонця, так і від загальної мережі.


Суттєва перевага гібридних систем в тому, що вони можуть працювати при відсутності мережі, як і автономні, хоч і гібридні інвертори коштують дорожче.

Проте, вам будуть не страшні перебої з електроенергією, так само як і повний розряд батарей при відсутності сонячного світла, тому що акумулятори завжди можна буде дозарядити з мережі.А ще гібридні інвертори дозволяють автоматично запускати бензо/дизель генератори, якщо акумулятори розряджені. В результаті, ми отримуємо декілька джерел електроенергії : сонячна; та, що запасена в акумуляторних батареях; енергія від мережі; енергія від акумулятора.

Пріоритет джерела в більшості моделей можна налаштовувати в залежності від індивідуальних потреб. За допомогою контролера заряду ( вбудований чи окремий) , відбувається заряд АКБ від сонячних батарей.


Що цікаво, у випадку з окремими контролерами заряду, спочатку заряджаються акумуляторні батареї, від яких постійний струм надходить до інвертора, далі він перетворюється в змінний, тобто такий який і потрібен нам для роботи елекроприладів.

В цьому і полягає основна відмінність гібридних станцій між автономними та мережевими.


Виникли питання?

За детальнішою інформацією звертайтесь:

м. Рівне, вул. Київська 4

098 391 96 49

050 672 02 76

https://www.solar-techrivne.com/

Сторінка у фейсбук:

https://www.facebook.com/SolarTech.Rivne/

Інстаграм:

https://www.instagram.com/solar_tech_rivne/?hl=uk
#сонячніпанелі#сонячніпанелі #сонячнібатареї#сонячнібатареї #сонячніелектростанції#сонячніелектростанції #зеленийтариф#зеленийтариф #зеленийтарифукраїна#зеленийтарифукраїна #солнечныеэлектростанции#солнечныеэлектростанции #солнечныеэлектростанцииукраина#солнечныеэлектростанцииукраина #солнечныестанциивукраине#солнечныестанциивукраине #зеленийтариф#зеленийтариф #зеленыйтариф#зеленыйтариф #зеленыйтарифукраина#зеленыйтарифукраина #альтернативнаенергія#альтернативнаенергія #альтернативнаяэнергия#альтернативнаяэнергия #solar#solar #solarworld#solarworld #alternativeenergy#alternativeenergy #solarstations#solarstations #solarpannels#solarpannels #сонячніпанелі#сонячніпанелі #сонячніелектростанції#сонячніелектростанції #зеленийтариф2019#зеленийтариф2019 #рівне#рівне #solar_tech#solar_tech #rivne#rivne #solarpannels#solarpannels #solar_tech_rivne#solar_tech_rivne

Просмотров: 3